Eğitim Başarı Belgeleri Teslim Edildi
Eğitim Başarı Belgeleri Teslim Edildi
31 Ocak- 5 Şubat 2022 Tarihleri arasında Müdürlüğümüz koordinesinde ve Bakanlığımız Eğitimcileri tarafından düzenlenen Ön Büro, Kat Hizmetleri, Yiyecek-İçecek Hizmetleri ve Yönetici eğitimlerine katılan ve başarı gösteren 106 kursiyerin BAŞARI BELGELERİ İl Müdürümüz sayın Aydın Aslan ve İl Müdür Yardımcımız sayın Aykut Hakan Kutluhan tarafından takdim edilmiştir.
![275170024_4931359480282061_923939909710484731_n.jpg 275170024_4931359480282061_923939909710484731_n.jpg](/Resim/383442,2751700244931359480282061923939909710484731njpg.png?0)
![275269373_4931359513615391_3976233237972595471_n.jpg 275269373_4931359513615391_3976233237972595471_n.jpg](/Resim/383443,27526937349313595136153913976233237972595471njpg.png?0)